Üç katlı yeni binasında 15 Ağustos 2011'den itibaren faaliyet gösteren Ersin Ulupınar'ın işletmeciliğindeki mekan haftanın 7 günü, 08.30 ile 23.00 arasında hizmet sunmakta. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için zengin alternatifleri bir arada sunan Safran, lezzetli ve keyifli saatler geçirmek isteyenleri bekliyor. Safran Restaurant olarak misyonumuz her zaman sağlıklı, kaliteli ve taze ürünlerden, kaliteli ve hijyenik bir ortamda yemekler üretmek ve bu üretilen yemeklere görsel itina ve yeteneklerimizi de katarak misafirlerimize kaliteli ve leziz ürünler sunmaktır.

Her zaman kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunabilmek için gerekli olan tüm ürünlerin özenli seçimi ve bu ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekleri şeflerimiz ile birlikte sağlıklı ve hijyenik ortamların hazırlanarak yemeklerin üretilmesini sağlamaktır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

Müşterilerimizden gelen her şikayeti kendimizi daha da iyileştireceğimiz bir fırsat olarak değerlendirip "teşekkürle" kabul etmek, Şirket misyonumuzu taşıma sorumluluğuna sahip nitelikli personelimiz ile en iyi hizmeti vermek, Araştırıcı, sorgulayıcı ve çözümleyici düşünce yapısında olmak ve kendimizi sürekli yenilemek, Devletimize, müşterilerimize, personelimize ve ilişkide olduğumuz tedarikçilerimize karşı her zaman şeffaf olmak. Güvenilir bir marka olmak.